Czym zajmuje się School of Experience?

School of Experience to miejsce dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania doświadczeniem klienta oraz pracownika. Naszą misją jest dostarczenie praktycznych narzędzi i wskazówek, które pozwolą uczestnikom warsztatów na osiągnięcie sukcesu w swojej pracy.

Warsztaty School of Experience skierowane są do Customer Experience Managerów oraz Employee Experience Managerów, chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania doświadczeniem klienta i pracownika. W trakcie warsztatów uczestnicy poznają najnowsze trendy i najlepsze praktyki w branży, zdobywają praktyczne umiejętności, a także wymieniają się doświadczeniami z innymi uczestnikami warsztatów.

Obecnie oferujemy warsztaty stacjonarne w Warszawie. Jednakże, wiemy, że w dzisiejszych czasach coraz większą rolę odgrywa e-learning, dlatego też wkrótce wprowadzimy również kursy online. Dzięki temu będziemy w stanie dotrzeć do jeszcze większej liczby osób zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji.

School of Experience to przede wszystkim miejsce, w którym można poznać ludzi, którzy mają podobne cele i pasje. To także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz współpracy. Zapraszamy do School of Experience i zapewniamy, że każdy, kto weźmie udział w naszych warsztatach, zyska nowe umiejętności i wiedzę, które pozwolą osiągnąć jeszcze większy sukces w pracy.